Home Події У Житомирі планують провести турнір з плавання “Тетерів Open”

У Житомирі планують провести турнір з плавання “Тетерів Open”

461
0

У Житомирському гідропарку восьмий рік поспіль хочуть провести турнір з плавання на відкритій воді  “Тетерів Open”. Змагання спортсменів з плавання проводитиметься із дотриманням всіх правил техніки безпеки.

Про це йдеться в рішенні виконавчого комітету:

Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», цільової програми «Житомирська міська об’єднана територіальна громада – територія розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки», затвердженої  рішенням сесії Житомирської міської ради від 21.12.2020 року    № 39, календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів   управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради на 2023 рік, листа відокремленого підрозділу федерації плавання України в Житомирській області від 05.06.2023р. №05/06/01, з метою забезпечення проведення у м. Житомирі VІІІ-го турніру з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN”, – йдеться в рішенні. 

Також управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради доручено організувати заходи щодо створення безпечних умов проведення 08 – 09 липня 2023 року змагань з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN».

Крім того, житомирська міська комунальна рятувальна служба на воді має забезпечити супровід катером під час облаштування дистанції та під час подолання спортсменами дистанції з плавання по р. Тетерів уздовж міського пляжу в Гідропарку 08-09 липня 2023 року.

Previous articleМінометники з 95-тки продемонстрували філігранну роботу по позиціях окупантів
Next articleНа Житомирщині дерево впало на чоловіка, який незаконно його зрубав

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here