У Житомирі 4 березнія пройшов відкритий чемпіонат області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи. 

Учасники – 64 спортсмени з Житомира, Бердичева, Іванківської дитячо-юнацької спортивної школи Київської області, Малина та Андрушівської дитячо-юнацької спортивної школи, які змагалися у трьох вікових категоріях, а також різних вагових групах окремо для чоловіків і жінок.

Наймолодшому учаснику змагань нещодавно виповнилося 12 років.

Про це повідомляє «Суспільне».

Спортсмени змагалися у двох видах програми:

  • жим лежачи;
  • триборство.

“У триборстві переможці визначалися за загальною сумою кілограмів, які здобувалися у трьох вправах: присідання зі штангою на плечах, жим лежачи і станова тяга”, – розповів президент Житомирської обласної федерації пауерліфтингу Андрій Баленков.

За підсумками змагань, вручили 16 повних та 16 неповних комплектів нагород.

Перше місце у чемпіонаті з результатом 237,5 кг здобула житомирянка Олена Галагуза. Вона вже вдруге стала учасницею таких змагань.

“Цей чемпіонат області – не просто змагання. Позаторік я вперше брала участь у подібному чемпіонаті. Вдруге сприймала спокійніше, але все одно відчуваєш хвилювання”, – зазначила Олена Галагуза. 

Спортсменка розповідає, що системно тренується протягом трьох років. Поки не вважає себе професіоналом, але вже не може уявити своє життя без спорту.

“У спорт мене привела близька людина. Я мала проблеми зі спиною і була в розпачі, що жодне лікування не допомагало. Саме пауерліфтинг став найефективнішими ліками. Тренування – це частина мене. Я щодня роблю якісь фізичні навантаження. Взагалі чергую силові та кардіовправи. Одразу після чемпіонату працюватиму над тим, щоб покращити техніку у певних аспектах. Хочу подякувати тренерам Неллі Косенко та Андрію Баленкову за спільний результат. Це не просто тренери, а діючі спортсмени-рекордсмени, які, до речі, незабаром поїдуть на міжнародні змагання”, – додала Олена Галагуза. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here