Головна Події У Житомирі провели акцію “Розірви коло насильства”

У Житомирі провели акцію “Розірви коло насильства”

484
0

У Житомирі представники поліції і громадських організацій створили коло і розірвали його.

Так символічно 25 листопада на Михайлівській проводили вуличну акцію “Розірви коло насильства”.

Організатор акції  Ірина Гладка, голова громадської організації “Мир на долоні”,  у коментарі “Першому житомирському”, зазначила, що мета акції – привернути увагу людей, які потерпають від насильства: 

“Ми хочемо сказати стоп насильству, достукатися і до сіл та сільських рад – там  також є проблеми. Тому будемо говорити про це по всій області. Але зараз наша акція проте, щоб привернути до цього увагу”.

“Наше завдання – прокричати суспільству, що це не є нормою, що жінка, яка потерпає від насильства, дитина, літня людина, чоловік не повинні мовчати. 

Житомирська область отримала 23 мільйони гривень на розбудову центрів кімнат для жертв, які постраждали від насильства. З наступного року у різних регіонах області з’являються такі заклади”, – розповіла депутатка обласної ради Людмила Кицак.

На акцію приїхала з Луганської області Алевтина Бережна, яка розповіла, що не всі її  знайомі розуміють її стиль, однак варто не боятися бути собою: 

“Не всі мої знайомі розуміють мій стиль. Він схожий на чоловічий, і мало кому це подобається, когось це відсторонює. Але  кожна людина – це особистість, має право на свою думку і самореалізацію”.

Організатори акції повідомили, що в понеділок 29 листопада в кінотеатрі “Україна” буде показ фільму “Розірви коло” про домашнє насильство. Його нещодавно презентувала в столиці Маша Єфросініна.

Читайте також: Рекорд України – “перший соціалізований кіт” – встановили у Житомирі 25 листопада.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here