Головна sport У Житомирській області заклали ліс на на честь загиблих у війні спортсменів....

У Житомирській області заклали ліс на на честь загиблих у війні спортсменів. ФОТО

456
0

Соціальна ініціатива “Ліси героїв” триває. Представники відділення Національного олімпійського комітету України у Житомирській області, спільно з молодими вихованцями спортивних закладів долучилися до висаджування лісу пам’яті на честь спортсменів, які поклали своє життя у бою з ворогом.

«Кожне дерево в цьому лісі уособлюватиме конкретну людину, конкретну долю, передчасно обірвану війною. Але пам’ять про цих людей житиме вічно. Адже ліс – це символ життя, яке продовжується, незважаючи ні на що. Саджанці, посаджені в пам’ять про полеглих спортсменів, з часом виростуть сильними деревами. І вони стануть живими меморіалами мужності та героїзму тих, хто віддав своє життя за Україну», – говорить голова відділення Національного олімпійського комітету України у Житомирській області Віталій Бунечко.

За даними Міністерства молоді та спорту України, з Житомирщини та Київщини на фронті загинули 45 представників спортивної спільноти.

Цього року в рамках ініціативи «Ліси Героїв» загалом планують створити понад 15 лісів, присвячених полеглим військовослужбовцям, лісівникам ДП «Ліси України», рятувальникам та іншим захисникам з Київщини й Житомирщини.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here