Головна Події Учасників житомирського напівмарафону під час забігу підтримуватимуть музиканти

Учасників житомирського напівмарафону під час забігу підтримуватимуть музиканти

376
0

Уже цими вихідними 25-26 вересня в Житомирі стартує шостий «Нова Пошта – Космічний напівмарафон». Усіх учасників забігу чекатимуть безкоштовні квитки в Музей космонавтики.

Як пояснює начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук, у зв’язку з карантинними обмеженнями цього року кількість учасників забігу – менша:

«… на 21 км зареєстровано близько 200 учасників. На дитячі забіги – близько 700 дітей. У зв’язку з карантинними обмеженнями ми не реєстрували багато людей. Цього року ті хто біжить 21 км отримають нові медалі та подарунки від партнерів. Також ми всім учасникам даємо безкоштовні квитки в Музей космонавтики».

В управлінні зазначають, що до участі в напівмарафоні доєднаються дітки з інвалідністю, дітки сонця та вихованці спеціальної школи №9. Крім того, одна з дорослих учасниць долатиме дистанцію в 1 км на візку.

Також є зміни по маршруту.  Стартують учасники з Соборної площі та рухатимуться таким чином: майдан Соборний – вул. Велика Бердичівська – бульвар Старий – вул. Пушкінська – вул. Коцюбинського – вул. Велика Бердичівська – вул. Івана Франка – вул. Дмитрівська (розворот перед вул. Князів Острозьких) – вул. Івана Франка – вул. Велика Бердичівська – майдан Соборний – вул. Перемоги – вул. Миколи Сціборського (розворот перед вул. Покровська) – вул. Перемоги (розворот перед проспектом Незалежності) – майдан Соборний (одне коло).

По трасі забігу стоятимуть точки гідратації, там буде вода та їжа, а також медична допомога, якщо це необхідно. Учасників забігу підтримуватимуть музиканти.  

«Ми поставимо на точках музикантів, щоб вони піднімали настрій і мотивацію в учасників забігу. Це будуть представники з Музичного училища, Палацу культури та гурт ВулБа», – додає Ірина Ковальчук.

Також подарунки отримають ті, хто створить оригінальні плакати підтримки учасників та ті, хто вигадає для участі в напівмарафоні найбільш оригінальний костюм.

У зв’язку з карантином учасників забігу будуть розставляти таким чином, щоб між ними була дистанція в 1 м.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here