Home Події Українські художники створили півсотні картин із найкрасивішими куточками Житомира. ФОТО

Українські художники створили півсотні картин із найкрасивішими куточками Житомира. ФОТО

231

Храми, вулички та будинки, Соборний майдан та Замкова гора, голова Чацького і парк ім.Ю.Гагаріна, підвісний міст, водонапірна вежа.

Саме це і не тільки на своїх картинах зобразили художники з усієї країни, які протягом 1-15 серпня взяли участь у Першому міжрегіональному живописному пленері «Житомирська палітра».

Понад півтори сотні робіт зобразили 25 митців, серед яких крім житомирян були майстри пензля з Полтави, Харкова, Києва, Луцька, Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського, Одеси та Рівного. З них комісія обрала по дві картини кожного художника для подальшого представлення.

Ці картини житомиряни могли побачити на виставці у «Ракушці» по завершенню пленера, а з 16 вересня їх виставили у приміщенні Дому української культури на Бердичівській.

Як повідомив під час відкриття експозиції заступник міського голови Матвій Хренов, художники подарували Житомиру свої творчі доробки, багато з яких, переконаний посадовець, можуть знайти місце у кращих галереях світу.

Поки мешканці і гості міста можуть приходити в Дім української культури, а надалі організатори мають намір зробити вситавку мандрівною. Її покажуть у міськраді та інших адмінбудівлях і закладах культурного спрямування міста.

Юлія ДЕМУСЬ


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here