Home Події В Бердичеві богатирі перетягували вантажівку та 270 кілограмове колесо

В Бердичеві богатирі перетягували вантажівку та 270 кілограмове колесо

136

Цими вихідними, в міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, зібрались богатирі, щоб розважити своїми вміннями.

Про це повідомляє сайт «Ріо Бердичів».

«Богатирські розваги» – не просто конкурси для сильних людей, які проходять в нашому місті на традиційні свята, а змагання серед людей, які професійно займаються спортом.

Вперше в Бердичеві такі змагання проходили у 2000 році, за підтримки федерації найсильніших атлетів України і перетягуванні канату, і от знову до нас завітали її представники, які й надалі продовжуватимуть шукати найсильніших богатирів. Судив змагання представник Федерації, Сергій Михальченко, майстер спорту. За словами організаторів, богатирські змагання зберуть в Бердичеві не лише представників Бердичівщини, але й інших міст та районів Житомирської області.

На літньому майданчику, де проходило дійство, зібралось чимало людей і виступ кожного учасника супроводжувався гучними оплесками та захопленими вигуками дівчат, які, як відомо, люблять щоб їх носили на руках сильні чоловіки.

Учасники з міста та району змагались у кілька етапів – носили важку 100 кілограмову гирю, піднімали колоду, перевертали важке 270-ти кілограмове колесо і тягнули вантажівку.

Земля в прямому сенсі здригалась, коли кожен з них виконував програму змагань.

З самого початку лідерство закріпилось за Олександром Швабом, 23-річним мешканцем села Велика П’ятигірка, Бердичівського району, який легко, мов би граючись, швидко виконував вправи чим і заслужив прихильність не лише глядачок, але й суддів, які й присудили йому перше місце. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here