Home Події В Бердичеві визначили переможців молодіжного Міжнародного боксерського турніру

В Бердичеві визначили переможців молодіжного Міжнародного боксерського турніру

120

З 07 по 12 липня 2014 року у місті Бердичеві проходив XVI  Міжнародний турнір з боксу класу "А" серед молоді на призи Братів Кличків. У змаганнях взяли участь спортсмени із 5 країн світу: України, Киргисзстану, Молдови, Грузії та Німеччини. На фінальні поєдинки, які відбулись у суботу, 12 липня до Бердичева завітали: перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь, президент Федерації боксу України Володимир Продивус, перший віце-президент Федерації боксу України Ігор Гайдамак, президент Житомирської обласної федерації боксу Руслан Оглу та інші гості.

Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

За результатами фінальних поєдинків турніру у дев’яти вагових категоріях перемоги здобули представники України, ще у одній ваговій категорії (+91 кг) переміг представник Німеччини. Кращим боксером турніру став Віктор Петров з Тернополя.