Home Події В Будичанах відбувся турнір на кубок пам’яті воїна-афганця Миколи Бричника

В Будичанах відбувся турнір на кубок пам’яті воїна-афганця Миколи Бричника

316

У селі Будичани, що на Чуднівщині, відбувся традиційний міжрайонний турнір з міні футболу на кубок пам’яті воїна-афганця Миколи Бричника. У попередні роки цей турнір відбувався 15 лютого, у день виведення наших військ з Афганістану. Від цього року організатори вирішили проводити його в день народження свого земляка. Микола Бричник за мужність і героїзм був нагороджений орденом Червоної Зірки та медаллю «За заслуги». Він загинув у 20 років, ціною власного життя рятуючи своїх побратимів. Повідомляє Житомирська хвиля.

«Його життєвий шлях, хоча й такий короткий, але героїчний, слугує прикладом для теперішнього молодого покоління, наголошує директор Будичанської загальноосвітньої школи Станіслав Терновий, котрий є головним ініціатором та організатором щорічних змагань з міні футболу на кубок пам’яті загиблого земляка:

«Учні знають біографію Миколи Бричника, відвідують його могилу. У школі ми проводимо заходи, присвячені його пам’яті»

Цього разу, як і завжди, у турнірі брали участь футбольні команди не лише Чуднівщини, а інших районів області. Перехідний кубок, який вкотре вибороли чуднівські футболісти, переможцям вручив рідний брат Миколи Бричника – Віталій. Він наголосив, що даний захід має не тільки спортивне, а у першу чергу патріотичне спрямування:

«Ми з вами робимо дуже важливу справу і я вдячний вам усім»

У Будичанській загальноосвітній школі, де навчався Микола Бричник, створено музейну кімнату, а у подвір’ї школи споруджено пам’ятник, біля якого у день проведення турніру з міні футболу відбувся мітинг за участю жителів села, спортивних команд, членів Чуднівської спілки ветеранів афганської війни, гостей з району та області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here