Home Події ”В дівчинки порізане обличчя, у чоловіка – рука” – вболівальників ”Шахтаря” закидали...

\”В дівчинки порізане обличчя, у чоловіка – рука\” – вболівальників \”Шахтаря\” закидали камінням у Запоріжжі

85
Після гри "Шахтаря" та запорізького "Металурга" в Кубку України відбулося кричуща надзвичайна пригода. Колона автобусів, в яких знаходилися уболівальники "гірників", була закидана камінням та іншими важкими предметами, пише Gazeta.ua.
 
Удар взяли на себе два автобуси. У першому з них знаходилися уболівальники "Шахтаря", які працюють на Єнакіївському металургійному заводі. Випадковість це чи ні, але без малого рік тому саме їх "Ікарус" був атакований в районі Борисполя після гри "Динамо" – "Шахтар".
 
Про подію в Запоріжжі розповів пасажир першого автобуса Олександр Руденко, який представляє єнакіївський фан-клуб "Форвард":
 
"Після гри ми вирушили у дорогу. Наш автобус йшов на чолі колони, слідом за "канаркою". Проїхали метрів триста від стадіону. Прямо по дорозі назустріч руху йшла велика група людей. І тут ми чуємо: "Кидаємо!" І в наш автобус понеслися важкі предмети. За нами прямував автобус, де розбили скло, дитині стало погано. Зараз ми тут стоїмо і розбираємося, міліція теж тут. Я не знаю, кого ці люди представляли. Але найцікавіше те, що за п’ять кроків від них перебували представники правоохоронних органів! Я це бачив – офіцерський склад у кашкетах. Не просто молоді сержанти … І вони не зупинили цю юрбу, яка йшла прямо посеред дороги! Хулігани зайняли всю зустрічну смугу – чоловік двадцять, напевно, з гаком! Одна молодь …"
 
Наступним в колоні йшов автобус Volkswagen. Він постраждав ще серйозніше. Як не намагався водій "ухилитися" в бік, один кругляк значного розміру потрапив у вікно і розбив його вщент. Є постраждалі.
 
"Ми тільки від’їхали від стадіону, і тут на дорогу вискочили кілька уболівальників. Вони стали закидати автобуси камінням, – ледве стримуючи сльози, розповіла про те, що трапилося координатор старобешівського шкільного фан-клубу Наталія Скорик, яка перебувала в автобусі. – Слава Богу, що за нашою командою всі пасажири нахилилися. Якби цього не зробили, камінь би просто убив дитину. Хлопчик відчув шок, втратив свідомість. Весь в уламках скла. Ще в однієї дівчинки порізане обличчя, а у чоловіка – рука."
 

Дитину, яка дивом залишилася живою після атаки запорізьких уболівальників, звати Алахверди Осадов. 12 квітня йому виповнюється 13 років 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here