Home Події В Коростені відбувся фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

В Коростені відбувся фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

94

11 квітня 2014 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Спартак»(м. Коростень)  пройшов обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У фестивалі взяли участь 15 команд переможців районних та міських етапів змагань. Команди складалися з трьох осіб:(батько, мати, дитина 2004-2006 р.н.).

Захід включав в себе  спортивні естафети, конкурси  та ерудит-вікторину, а також показові виступи танцювальних колективів.

Змагання проходили з метою популяризації здорового способу життя, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення.

Переможцями заходу стала родина Гуральських з міста Бердичів, яка і представить нашу область 18-20 липня на Всеукраїнському фіналі фестивалю  «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» в м. Володимир-Волинський на Волині, друге місце посіла родина Євдун з Ружинського району,а третє місце посіла родина Стасюк з міста Коростень.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами і медалями Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here