Home Події В обласному турнірі з міні-футболу, присвяченого Дню місцевого самоврядування, перемогли червоноармійці

В обласному турнірі з міні-футболу, присвяченого Дню місцевого самоврядування, перемогли червоноармійці

104

Традиційно напередодні Дня місцевого самоврядування на Житомирщині триває турнір з міні-футболу серед збірних команд сільських, селищних, міських голів, керівників районних рад та депутатів всіх рівнів. Не винятком був і 2013 рік. Після зонального етапу турніру право зіграти фінальний матч виборювало шість команд – Андрушівської, Житомирської, Ємільчинської, Коростенської, Радомишльської та Червоноармійської районних рад.    

Про це повідомляє прес-служба облради.

29 листопада в Житомирі у спорткомплексі «Енергія» відбувся вирішальний тур змагань. На урочисте відкриття прибули голова обласної ради Йосип Запаловський, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, голова обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Михайло Самборський, голова регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Сергій Сокальський. У своєму вітальному слові Йосип Запаловський подякував депутатам районних, міських, сільських та селищних рад, сільським, селищним головам, посадовцям місцевого самоврядування за активний спосіб життя, за енергію, подвижництво та ентузіазм, а також за пропаганду на своїх територіях здорового способу життя. «Багато голів районних рад, сільських, селищних, міських голів самі особисто беруть участь у змаганнях з різних видів спорту, фізкультурно-оздоровчому русі, і своїм прикладом показують, як такий спосіб впливає на успіх у професійній діяльності та в житті», – наголосив голова обласної ради.

За підсумками змагань, переможцем турніру 2013 року стала збірна команда Червоноармійської районної ради, яка у фіналі з рахунком 3:1 обіграла команду Ємільчинської районної ради.

Третє і четверте місце розігрувалося між командами Житомирської та Радомишльської районної рад. Кращими та більш згуртованими виявилися радомишляни, які перемогли своїх суперників із рахунком 4:2.

Кращих спортсменів, учасників турніру нагороджено святковими відзнаками у трьох номінаціях. Так, кращим гравцем турніру став депутат Старомайданської сільської ради Червоноармійського району Віктор Чорний, кращим воротарем – Середівський сільський  голова Ємільчинського району Олександр Примак. Кращим бомбардиром визнано депутата Городоцької селищної ради Радомишльського району Олега Гудиму.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here