Головна sport В Україні стартує наймасштабніший дитячий футбольний турнір

В Україні стартує наймасштабніший дитячий футбольний турнір

206
0

Із 11 вересня в Україні розпочинається серія ігор з футболу «Кубок єднання-2021» серед команд із віком учасників 10–11 років. Це наймасштабніший футбольний дитячий турнір у країні, ініційований та організований благодійним Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», приурочений до 10-ліття організації. Партнерами турніру виступили ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» та БФ «Розвиток футболу України».

За словами організаторів, головною метою найбільш масового спортивного дійства є об’єднання людей навколо футболу, привернення уваги до проблем спорту, популяризація футболу серед дітей та молоді, залучення до здорового й активного способу життя.

Змагання пройдуть у два етапи. У першому відбірковому турі візьмуть участь майже 400 команд. Ігри відбудуться на футбольних майданчиках 22 обласних центрів і міст України. Проведення фінальних матчів турніру заплановане на 26 вересня на луцькому стадіоні «Авангард», де й нагородять переможців та відзначать учасників.

Організатори передбачили великий призовий фонд для всіх команд і найкращих гравців. Як повідомили в оргкомітеті турніру, це будуть кубки, м’ячі, комплекти для тренувань і комплекти спортивної форми для команди. Особливий приз отримає переможець турніру — семиденний навчально-тренувальний збір команди в Буковелі.

Учасники змагань запрошують усіх долучитися до цього грандіозного спортивного дійства, прийти на стадіони, щоб підтримати свої команди та майбутню гордість українського спорту. Вхід безкоштовний.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here