Home Події В Житомирі немає своєї постійної ветеранської футзальної команди

В Житомирі немає своєї постійної ветеранської футзальної команди

110

Протягом трьох днів – 23-25 січня – в Житомирі тривав чемпіонат України серед ветеранів у вікових категоріях 35+ та 55+. Змагалася за нагороди і команда житомирських ветаранів у категорі 35+. Щоправда наші футзалісти були лише п’ятими. Але в команді вважають такий результат достойним – грати довелося із сильними та титулованими суперниками.

Про це пише "Спортивний Житомир".

Враженнями від турніру поділився Володимир, представник ветеранської команди міста Житомира 35+:

–  Турнір вийшов дуже хорошим. Раніше в нашому місті людей такого рівня і з такими прізвищами можна було побачити хіба що по телевізору. А на турнір приїхали імениті гравці збірної України, які змагалися на чемпіонатах Європи та світу, завойовували там кубки і медалі. Переконаний, що всі – і учасники, і глядачі, отримали від турніру купу позитивних емоцій та задоволення. Клас гравців був дуже високий, а відповідно і боротьба на майданчику була видовищною і цікавою. В Житомирі не часто бувають футзальні матчі такого рівня. Попри те, що змагалися ветерани.

– Як ти оцінюєш виступ саме житомирської команди?

– Не вважаю, що ми були слабшими за інші команди. Просто нам не вистачало тієї зіграності, яку демонстрували наші суперники.

В Житомирі немає своєї постійної ветеранської футзальної команди. Тому на чемпіонат ми зібрали гравців з усією області. За нас грали люди не лише з Житомира, а й з Бердичева, Новоград-Волинського, Чуднова. Разом ми зібралися буквально в останній момент, часу на спільні тренування і підготовку було дуже мало. Відповідно, на майданчику не було повного взаєморозуміння, що, в свою чергу, вплинуло на результат.

Гравці інших команд  значно частіше  збираються разом, тренуються,  постійно їздять на різні ветеранські турніри. Команди мають серйозну підтримку, як організаційну, так і фінансову. Є спонсори. В нас такого немає.

Також потрібно враховувати, що в нашій команді багато гравців з великого футболу.

– Не плануєте створити ветеранську команду на постійній основі?

– Ми лише «за», щоб тренуватися разом, досягати кращих результатів. Просто для нас потрібно створити відповідні умови. Щоб можна було приїздити, разом тренуватися, проходити збори.

– Ти граєш не лише за ветеранів, а й активно виступаєш в чемпіонаті міста. Не важко в такому віці змагатися з молодими гравцями?

– Звісно, вже трохи важко буває. Але є досвід, є авторитет в команді, є багато тих якостей, які дозволяють змагатися з молоддю на рівні. Не хочеться стати просто глядачем на футзальних матчах. Потрібно ще боротися і боротися. Ветеранський турнір показав, що люди навіть в 55 років багато чого варті. Вони змагаються, бігають і не планують кидати футзал. Так що мені тим паче ще рано.

– Які зараз ти ставиш перед собою цілі? Чого хочеш ще досягнути у футзалі?

– Особисто я в Житомирі з різними командами вигравав все, що лише можна було. На даний момент  для мене головним завданням є виграти зі своєю командою «Атлет» чемпіонат Житомира і поїхати на фінал аматорського чемпіонату. Колектив у нас дуже сильний тому, я вважаю, ми можемо і будемо боротися за найвищі нагороди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here