Home Події В Житомирі пенсіонери показали, як треба бігати, плавати, фехтувати та стріляти. ФОТО

В Житомирі пенсіонери показали, як треба бігати, плавати, фехтувати та стріляти. ФОТО

80

Немає більш ефективного засобу пропагування активних занять спортом, ніж власний приклад спортсменів-ветеранів: чемпіонів України, СРСР, Європи та світу в минулому, які на сьогодні є успішними бізнесменами, викладачами, правоохоронцями та працівниками інших галузей.

Спортсменів найвищої кваліфікації в минулому, майстрів спорту СРСР та майстрів спорту міжнародного класу зібрав 26-27 жовтня Відкритий чемпіонат України серед ветеранів сучасного п’ятиборства, який відбувся на базі спортивного комплексу «Авангард». Участь у змаганнях взяли спортсмени-ветерани України, Молдови та Росії.

До початку змагань спортсмени-ветерани та юні вихованці обласної школи «Авангард» вшанували пам’ять воїнів, загиблих в боях Великої Вітчизняної війни у рамках відзначення 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, а також поклали квіти до могил відомих спортсменів та тренерів, які поховані в Житомирі.

За підсумками чемпіонату України у змаганнях з п’ятибрства (плавання, фехтування, кінний спорт – конкур, стрільба, біг) переможцем у категорії 60-79 років став Петро Челпанов з Миколаїва. Серед спортсменів 50-59 років на першому місті Микола Кулик (Житомир), у категорії 40-49 років – В’ячеслав Бєлов (Херсон).

За підсумками чотириборства (плавання, фехтування, стрільба, біг) чемпіонами стали:

         Володимир Швець (м. Луганськ) – 60-69 років;

         Сергій Любавін (м. Житомир) – 50-59 років;

         Юрій Корнійчук (м. Київ) – 40-49 років;

         Олександр Бондаренко (м. Київ)- 30-39 років.

Серед призерів змагань – гості чемпіонату з м. Кишинів (Молдова): Сергій Штепу, Вячеслав Радчіков, Сергій Чеканов: та учасник з м. Москва (Росія) Сергій Астахов.

Поряд з титулованими ветеранами мали змогу випробувати свої сили молоді житомирські спортсмени – вихованці обласної спортивної школи «Авангард» та школи вищої спортивної майстерності.

Змагання обслуговувала суддівська колегія на чолі з головним суддею, Майстром спорту СРСР, чемпіоном світу серед ветеранів сучасного п’ятиборства, директором Житомирської ДЮСШ “Авангард» Олексієм Юрчаком.


 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here