Home Події В Житомирі проведуть турнір зі спортивних єдиноборств

В Житомирі проведуть турнір зі спортивних єдиноборств

107

У будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (Старий Бульвар, вулиця Фещенка-Чопівського 10) 25-26 січня 2014 року за ініціативи Житомирської міської федерації кікбоксингу стартує патріотично-виховний проект «ЖИТОМИРСЬКА СЛАВА».

Про це повідомляють на сайті 0412.ua.

Ідея проекту полягає у проведенні на території Житомирської області турнірів зі спортивних єдиноборств, присвячених видатним історичним постатям Житомирщини.

Мета: виховання свідомого українського громадянина, з високими морально-вольовими якостями та духовними цінностями, відданого своєму поліському краю.

Перші змагання проводяться за підтримки Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та присвячені легендарному засновникові міста Житомира дружиннику київських князів Аскольда і Діра – Житоми?ру.

У програмі:

– показові виступи майстрів зі спортивної аеробіки;

– відкритий чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу серед дорослих, молоді та юніорів;- турнір з боксу серед школярів.

Планується участь команд з міст Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Житомира та Радомишльського, Житомирського, Любарського, Червоноармійського районів Житомирщини, а також з Волинської, Рівненської, Вінницької, Київської, Хмельницької областей України, у складі яких майстри спорту, чемпіони та призери міжнародних змагань з цього видовищного і мужнього виду спорту.

Запрошуємо на відкриття 25 січня об 15.00! Початок поєдинків 25 січня об 15.30, 26 січня об 11.00.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here