Home Події В Житомирі проведуть всеукраїнський квест

В Житомирі проведуть всеукраїнський квест

136

В суботу, 12 квітня 2014 року, в Житомирі та області громадська організація “Перспектива” та організатори проекту Quest.ua проводитимуть етап всеукраїнських змагань зі спортивно-інтелектуального Квесту. Квест – це змагання, що включають в себе різні типи завдань: орієнтування на місцевості – вміння вправлятися з  навігаційними гаджетами, програмним забезпеченням, компасом, картою; завдання на фізичну витривалість; логічні завдання – вміння розгадувати загадки використовуючи знання із різних сфер науки та життя; пошукові завдання – задача знайти “голку в копиці сіна”; технічні рівні – вміння використовувати наявний реквізит для виконання поставленної задачі. Квест – це різнопланові командні змагання, які дають людям змогу відчути себе здатними на більше, ніж вони можуть очікувати від себе. 

Етап чемпіонату, який буде проведено в Житомирі, розрахований масимум на 30 команд, яким потрібно буде виконати близько трьох десятків пізнавальних, логічних, ігрових та спортивних завдань.

На сьогодні свою участь підтвердили команди Одеси, Донецька, Криму, Львову, Запоріжжя, Тернополя, Москви, Києва, Вінниці, Луцька, Харкова, Херсону та Житомира.
Захід відбудеться у День Космонавтики, тому тематика завдань та конкурсів присвячена космосу, здобуткам України у космічній галузі та космічним мотивам у літературі та кінематографі.

 

Чемпіонат проводиться в Україні вже сьомий рік поспіль та користується значною популярністю у молоді. Кожен з етапів чемпіонату збирає від 20 до 40 команд з усіх куточків України. Житомирщина вдруге прийматиме змагання такого рангу, і цього року організатори сподіваються на рекордну для області кількість команд.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here