Home Події В Житомирі пройшов обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

В Житомирі пройшов обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

127

24 квітня на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».  

Про це повідомляє прес-центр університету.

Організаторами спортивно-масового заходу стали Житомирське обласне відділення Національного Олімпійського Комітету України, Житомирське обласне відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України та управління освіти і науки Житомирської ОДА.

Розпочали обласнмй етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» вітальними словами заступник голови Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Леонід Самунь та  начальник Житомирського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Володимир Зорнік.

Такий захід проходить вже втретє. І складається він із трьох етапів. Перший  етап – змагання у загальноосвітніх школах, другий  – загальні змагання по області, третій – фінальні змагання. Цього разу до третього етапу  потрапили 12 команд з віковою категорією учасників 11-14 років. Це команди з Бердичівського, Володарськ-Волинського, Баранівського, Житомирського, Коростенського та Брусилівського районів, а також міста Малин, Бердичів та Житомир.

Стартували змагання з конкурсу «Вікторина», після чого пройшла  презентація команд та конкурс «Естафета». Суддями оцінювалися артистизм під час презентацій, вправність та технічність під час конкурсів.

За словами Володимира Зорніка, це змагання дає змогу проявити себе у спортивній сфері учням молодших і середніх класів, формує їхню свідомість щодо користі і вагомості  спорту у їхньому житті, воно є пропагандою здорового способу життя. Такий захід є корисним для дітей саме такої вікової категорії, адже в цей період дитина прагне розширювати свої можливості, вона активна і прагне перемоги.

Переможцем змагань другий рік поспіль стала команда учнів Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Саме вона представлятиме Житомирську область на всеукраїнському етапі, що буде проходити у Києві.

Учасники спортивного заходу  нагороджені дипломами, медалями і кубками. Також юні спортсмени отримали від організаторів напутні побажання для подальших досягнень у спорті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here