Home Події В Житомирі врахують думку громадськості при призначенні директорів спортивних шкіл

В Житомирі врахують думку громадськості при призначенні директорів спортивних шкіл

100

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з громадською радою при облдержадміністрації в вересні місяці 2014 року проводить громадське обговорення щодо призначення на посади директорів Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради та Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу “Полісся” Житомирської обласної ради.

 На посади директорів спортивних шкіл претендують:

Грибук Василь Олександрович, Самунь Леонтій Степанович – Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради;

Лясковський Віталій Анатолійович, Романов Юрій Володимирович – Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу “Полісся” Житомирської обласної ради.

 Пропозиції щодо призначення директорів зазначених шкіл просимо надсилати до департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації до 15 серпня 2014 року в паперовому варіанті (вул. М. Бердичівська, 25, м. Житомир) та в електронному вигляді на адресу usms_zt@ukrpost.ua.

Відповідальні особи: начальник відділу організаційної роботи департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Тетяна Іванівна Вознюк (тел. 222725), в. о. голови комісії з питань сім’ї, молоді та спорту, ґендерної політики та культури громадської ради при облдержадміністрації Микола Йосипович Скримінський (тел. 0687110525).

Про дату проведення громадського обговорення буде повідомлено додатково

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here