Home Події В Житомирі зустрічали учасників велоестафети та проводжали свого спортсмена на олімпійські ігри....

В Житомирі зустрічали учасників велоестафети та проводжали свого спортсмена на олімпійські ігри. ФОТО

120

В центрі Житомира на Соборному майдані 14 серпня місцеві спортсмени та чиновники зустрічали учасників велоестафети "Передай вогонь перемоги", які за два дні проїхалися районами області.

За визначеними маршрутами учасники естафети – спортсмени, любителі, усі бажаючі, – рухаючись зі швидкістю 15-20 км на годину, передавали естафету з району в район.  

На Соборний майдан прибули учасники естафети по 4-х заключних маршрутах – чуднівському, бердичівському, коростишівському і черняхівському.    

Вони приєдналися до урочистого заходу з нагоди відкриття ІІ юнацьких олімпійських ігор, які з 16 стартують в китайському місті Нанкін пройдуть . В іграх очікується участь понад трьох з половиною тисячі атлетів віком 14-18 років з понад 200 країн світу.

Зокрема, Україну представлятимуть 58 атлетів з 20  у 22 з 28 олімпійських видів спорту. Серед учасників олімпійських ігор вихованець Житомирщини, стрибун у висоту знаменитої школи ім. Віталія Лонського Олексій Баранніков.  

В Житомирі традиційно спортсмени підняли національний та олімпійський прапор, який майорітиме в центрі до закінчення змагань і побажали своєму земляку гарних результатів.
 


Юлія ДЕМУСЬ
 
 
 
 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here