Home Події В Житомирі з’являться пам’ятні знаки видатним діячам

В Житомирі з\’являться пам\’ятні знаки видатним діячам

165

На засіданні виконавчого комітету міської ради розглянули клопотання громадських організацій, які запропонували встановлювати пам’ятних дошки та знаки видатним діячам, життя і діяльність яких пов’язана з містом Житомиром.

Як зазначив міський голова Володимир Дебой, житомиряни мають знати про відомих людей, які прославляють наше місто. У такий спосіб ми вшановуємо їх пам’ять. Управління архітектури повинно відповідально та зважено підходити до подібних рішень і враховувати весь комплекс, пов’язаних із цим питань. Зокрема, одержання дозволів на встановлення у  власників будинків, прив’язку до території, її належне впорядкування, наступний догляд за ними, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.

Ще одним питанням, яке впливає на зовнішній вигляд міста є розміщення зовнішньої реклами. Сьогодні необхідно змінити підходи до надання дозволів для зовнішньої реклами на фасадах приміщень, яка часто псує їх вигляд. Управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища повинно розробляти паспорти фасадів, слідкувати щоб не було спотворень історичних пам’яток. Значну увагу треба приділяти й соціальній рекламі, щоб серед розмаїття запропонованих товарів і послуг не забувалися загальнолюдські цінності.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here