Home Події Ветерани-легкоатлети стали переможцями Всеукраїнських змаганнь

Ветерани-легкоатлети стали переможцями Всеукраїнських змаганнь

88
Вдало виступили легкоатлети Житмоирщини на Всеукраїнських змаганнях. З 22 по 24 вересня у Ялті проходив Чемпіонат України серед ветеранів. Саме команда Житомирської області стала володарем Кубку України, спортсмени посіли перше місце.

Призерами та переможцями змагань стали і тренери школи олімпійського резерву з легкої атлетики Малівський Анатолій – 2 місце (спортивна ходьба 5 км) та Єдинач Сергій – 2 місце (стрибки у висоту та біг 100 м), повідомляє управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Також минулого тижня пройшов Чемпіонат України серед спортивних шкіл. У змаганнях брала участь команда Житомирської школи олімпійського резерву обласної ради.

Збірна команда нашої легкоатлетичної школи посіла 10 загальне місце серед 24-х спортивних шкіл України. Призерами змагань стали: Черняєв Ілля – 3 місце (біг 200) та Сіліна Олександра– 3 місце (біг 100м з/б). Обидва спортсмени є вихованцями тренерської бригади під керівництвом Заслуженого тренера України Миколи Денисова.