Home Події Відбулись матчі 10-го туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу

Відбулись матчі 10-го туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу

122

13 липня відбулись матчі 10-го туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу у першій лізі, який став останнім для команд першої ліги перед відпочинком.

У звітному турі на стадіоні с. Кодня зустрічались лідери першої ліги «Кодня» та «Кристал» (Озерне). Озерненська команда, яка ще не знає гіркоти поразки цього року, намагалась зміцнити лідерство, а коднянські гравці бажали вийти на перший рядок турнірної таблиці.

Відтак, ніхто не бажав поступатись. Матч видався дуже напруженим і бойовим. В середині першого тайму «Кристал» вийшов вперед, забитим м’ячем відзначився Сажин Микола. На останніх хвилинах тайму «Кодня» мала можливість зрівняти рахунок, однак, не реалізувавши 11-ти метровий штрафний удар, на перерву відправилась відстаючи у рахунку. Початок другого тайму відзначився напрочуд жорсткою боротьбою в ході якої арбітру матчу неодноразово доводилось діставати жовту картку гравцям обох команд. В середині тайму коднянській команді вдалось зрівняти рахунок завдяки влучному удару Пухальського Миколи.

Кінцівка матчу видалась не менш напруженою ніж початок 2-го тайму. Арбітру ще не раз довелось виймати жовту картку, а подекуди і червону. Матч так і закінчився з нічийним рахунком, що ще більше загострило боротьбу у верхній частині турнірної таблиці адже решта команд верхівки таблиці здобули перемоги. Це значить, що після перерви на нас очікує надзвичайно цікава боротьба за призові місця.

Серед решти результатів варто відзначити першу поразку у сезоні команди «Піски-Кіфа», яка на своєму полі поступилась своїм сусідам по турнірній таблиці команді «Троянів».

Результати матчів 10-го туру:

Перша ліга:

ДОВЖИК – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) 1:4 (0:2)

ПІСКИ-КІФА – ТРОЯНІВ 0:1 (0:1)

КОДНЯ – «КРИСТАЛ» (Озерне) 1:1 (0:1)

КАЛИНІВКА – СТАНИШІВКА 0:1 (0:0)

«ЮНІОР» (Садки) – СЛОБОДА 8:1 (3:0)

«ЗОРЯ» (Оліївка) – БЕРЕЗІВКА 0:2 (0:1)

«ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) – «ХІМІК» (Клітчин) 6:2 (2:1)

«АТЛЕТ-2» (Сінгури)  – ДЕНИШІ 3:0 (1:0)

ВЕРЕСИ – «ЧАЙКА» (Глибочиця) 1:6 (0:4)

Матчі 11 туру РОС-чемпіонату відбудуться 17 серпня. Детальнішу інформацію про хід РОС-чемпіонату шукайте на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here