Головна Події Відкритий турнір з волейболу: напружена боротьба за лідерство тривала до останніх хвилин...

Відкритий турнір з волейболу: напружена боротьба за лідерство тривала до останніх хвилин гри

44
0

Відкритий турнір з волейболу, присвячений пам’яті Аркадія Євдокимовича Зорі, завершився 25 лютого. Змагання тривали два дні і проводилась на базі спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету, а також у ДЮСШ «Авангард». Їхніми учасниками стали 9 жіночих і 15 чоловічих команд.

Аркадій Зоря був відомим громадським і політичним діячем. Свого часу був і директором Житомирського агротехнічного коледжу. Працюючи на цій посаді, він приклав багато зусиль для розвитку волейболу не лише в коледжі, але й в Житомирській області.

Восьмий рік поспіль цей турнір проводиться за сприяння Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.

«Кожного разу кількість учасників зростає», – каже Святослав Гурковський, провідний спеціаліст Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. Також він зазначає, що учасниками турніру можуть стати всі бажаючі, будь-яка команда: вищі навчальні заклади І–ІV рівнів акредитації, збірні команди районів і навіть команди з інших областей України.

Серед жінок першими стали волейболістки ДЮСШ «Авангард», другу сходинку посіла ДЮСШ м. Коростеня, до трійки сильніших потрапили волейболістки Житомирського національного агроекологічного (далі – ЖНАЕУ).

Найбільш гострою була боротьба між чоловіками. Серед чоловічих команд третіми стали спортсмени ВК «Кобудь» з м. Старокостянтинів (Хмельницька область).

За лідерство у захоплюючій боротьбі зустрілись волейболісти ЖНАЕУ і команда Житомирського агротехнічного коледжу. Напружена боротьба тривала до останніх хвилин зустрічі, але все-таки перемогу в суперників, буквально вирвала з рук, команда Житомирського агротехколеджу. ЖНАЕУ одержав срібло.

Призери були нагороджені медалями та дипломами, а переможцям турніру було вручено перехідний кубок.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here