Home Події Вихованці Чернових на Волині взяли призові місця зі спортивної ходьби

Вихованці Чернових на Волині взяли призові місця зі спортивної ходьби

102

Збірна команда Житомирської області зі спортивної ходьби, вихованцям тренерів Андрія і Віктора Чернових зайняли призові місця.

30 червня на Волині завершились змагання «Луцька десятка», де житомиряни були серед лідерів:

          Олександр Венгловський – ІІІ місце на дистанції 10 км;

          Галина Яковчук – ІІ місце на дистанції 10 км;

          Тамара Стасюк – ІІ місце на дистанції 5 км;

          Маргарита Пасюк – ІІІ місце на дистанції 5 км.

А вже з 4 по 10 липня тренери організували для 17-ти своїх вихованців похід в район с. Зарічани на річці Гуйва.

Навчально-тренувальні заняття поєднувались з відпочинком та традиційним  літніми розвагами: було і свято Івана Купала, і яскраве вогнище, і рибна ловля.

У найближчих планах нашої збірної – оздоровлення у третю зміну на базі спортивного табору «Олімпієць» і вже у вересні – участь у чемпіонаті України зі спортивної ходьби у Ялті.

Тож у дітей, які займаються у спортивних секціях обласних ДЮСШ не буває безцільного дозвілля і питання, чим зайнятися на канікулах, ніколи не виникає.

Після оздоровлення у таборі «Олімпієць» та в Польщі, до Одеської області зі своїми тренерами вирушають вихованці обласної спортивної школи боротьби.

В Бердянську та Євпаторії готуються до нових стартів відділення обласної школи «Авангард».

Виступивши на декількох міжнародних турнірах, до спортивного табору в Алушту відбули вихованці обласної школи футболу «Полісся», які також планують підготовку в нашому «Олімпійці» у четверту зміну.

Напередодні нового навчального року усіх батьків, які ще не визначились зі спортивною секцією для своєї дитини, запрошуємо до наших спортивних шкіл, адже працюють там справжні професіонали, досвідчені і віддані своїй справі педагоги. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here