Home Події Віталій Кличко: надеру дупу Хуку за його слова

Віталій Кличко: надеру дупу Хуку за його слова

116

Чемпіон світу WBC українець Віталій Кличко пообіцяв добряче провчити чемпіона WBO у першій важкій вазі німця Марко Хука за його образливі слова у бік братів Кличків.

"Марко Хук – не більше, ніж базіка. Запрошую його на спаринги, щоб добряче надеру йому дупу. Читаю в пресі слова Хука – можу сказати, що він хороший послідовник Девіда Хея. Він надивився на Девіда і користується аналогічними прийомами. Упевнений, що нашому підопічному Оле Афолабі найближчим часом вдасться відібрати у нього титул", – заявив Кличко-старший.

У свою чергу, Володимир Кличко заявив, що не звертає уваги на слова Хука і коментувати їх не збирається.

"Чесно кажучи, не збираюсь звертати увагу на ці розмови. І Хук багато базікає, і ще один боксер першої важкої ваги Антоніо Тарвер. Я готовий провести поєдинок проти будь-якого спортсмена. До всіх ставлюся з величезною повагою, і брудом нікого обливати не буду", – відрізав Володимир.

Як повідомляв "Проспорт", нещодавно Марко Хук заявив, що якби він був на пару кілограмів важчим, то надавав би Віталію та Володимиру Кличкам по головах.

Нагадаємо, що у суботу, 10 вересня, Віталій захистив титул чемпіона WBC, перемігши поляка Томаша Адамека технічним нокаутом у 10-му раунді.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here