Home Події Володимир та Віталій Клички приїдуть до Бердичева підтримати молодих боксерів

Володимир та Віталій Клички приїдуть до Бердичева підтримати молодих боксерів

204

В місті Бердичеві в цьому році вже п’ятнадцяте зберуться команди боксерів з різних країн на Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді на призи братів Кличків, пише РІО Бердичів.

Турнір з боксу в місті Бердичеві внесений до єдиного календарного плану спортивних змагань України, офіційного календаря європейської конфедерації любительського боксу, має статус Міжнародного турніру з боксу класу «А» та є останнім етапом підготовки до змагань Чемпіонату світу та Європи.

Боксерські поєдинки триватимуть з 17 по 22 червня 2013 року у міському Палаці культури імені О.А. Шабельника.

Урочисте відкриття заплановано на 18 годину 18 червня 2013 року, фінальні бої та нагородження – 22 червня з 12 години. В церемонії нагородження планують взяти участь чемпіони світу з боксу Віталій та Володимир Клички.

В цьому році, як повідомив Ігор Марченко, начальник відділу фізичної культури та спорту, заявки на участь подали боксерські федерації Сполучених Штатів Америки, Російської Федерації, Китаю, Північної Кореї, Литви, Тунісу, Гвінеї Бісау, Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Білорусі, Греції та Туркменістану. Всього участь у міжнародному турнірі прийматимуть кращі молоді боксери з 15 країн світу.

Цей турнір для багатьох юнаків відкрив шлях до перемог на спортивних змаганнях Європи та Світу та найбільшого і найпрестижнішого досягнення – участі в Олімпійських іграх.

Серед учасників минулих турнірів – відомі нині боксери: Василь Ломаченко – чемпіон Світу, чемпіон Європи, чемпіон 29 Олімпійських ігор в Пекіні, чемпіон 30-х Олімпійських ігор в Лондоні;Олександр Усік – чемпіон Європи, переможець кубку Європи, чемпіон 30-х Олімпійських ігор в Лондоні. В’ячеслав Глазков, призер 29 Олімпійських ігор у Пекіні та багато інших українських та іноземних талановитих боксерів.

Ми пишаємось тим, що у когорті кращих боксерів України і наш бердичівлянин Володимир Матвійчук – бронзовий призер Чемпіонату Європи.

Бердичівлянам, які люблять спорт буде на що подивитись – переконані організатори, які запрошують жителів та гостей міста на свято спорту, музики та мистецтва повболівати за молодих спортсменів.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here