Home Події Житомирська академія поліції випустила ще 60 правоохоронців

Житомирська академія поліції випустила ще 60 правоохоронців

574

4 серпня в Житомирській академії поліції відбувся черговий випуск двох навчальних груп – до лав Національної поліції України приєдналося 59 правоохоронців.

Серед випускників – звягелянин з бойовим досвідом на сході країни, кандидатка у майстри спорту з дзюдо та наймолодший слухач академії.

“Переконаний у вашій компетентності, сумлінності та відповідальності. Вірю в ефективність вашої професійної діяльності”, – зазначив начальник Житомирської академії поліції Максим Каптенко.

«Те, що в такі складні часи ви обрали професію поліцейського і складаєте присягу – ознака вашої сміливості, мужності та честі», – зазначив заступник начальника ГУНП в Житомирській області Юрій Іванюк.

28-річний Ігор Грищук з Новоград-Волинського району у недавньому минулому – контрактник-піхотинець. Обороняти Україну на сході молодий чоловік поїхав ще у 2016 році. Упродовж майже двох років він перебував на передовій, не за розмовами знаючи, що таке ворожі обстріли. Виконував бойові завдання у Мар’їнці, Старомар’ївці та Гранітному на Донеччині. Був поранений. Ігор переконаний, що може бути корисним своїй державі й у якості поліцейського. Він вірить: якщо українці будуть єдиними і зібраними, як кулак однієї руки, перемога не забариться. 

Житомирянка Віра Дідковська, а нині випускниця академії, має звання кандидата у майстри спорту з дзюдо. За її плечами – участь і перемоги у всукраїнських чемпіонатах. Жінка точно знає, що витримка, дисципліна і спритність спортсменки допоможуть їй під час виконання службових завдань поліцейського.

Прагне щонайшвидше до безпосередньої служби у підрозділі і наймолодший слухач академії, 18-річний Олексій Сікорський. Хлопець навчався у місцевому коледжі, однак щойно досяг повноліття – став у лави правоохоронців. 

Незабаром випускники академії почнуть виконувати свої обов’язки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here