Home Події ”Я надеру твою дупу до того, як ти станеш Президентом України” –...

\”Я надеру твою дупу до того, як ти станеш Президентом України\” – Чісора Віталію Кличку

204
Британський боксер Дерек Чісора під час словесного спарингу проти Чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC українця Віталія Кличка передрік супернику плачевне спортивне, але успішне політичне майбутнє, пише Gazeta.ua.
 
У прямому ефірі телеканалу BoxNation Чісора блиснув знанням обставин життя Віталія.
 
"Зараз найкращий час для мене надерти дупу твою, перед тим, як ти станеш Президентом України. Я знаю, що ти зараз намагаєшся стати президентом. Я надеру твою дупу до того, як ти станеш президентом чи прем’єр-міністром" – заявив він.
 
У відповідь Кличко показав, що саме за своє майбутнє не переживає.
 
"Я володар рекорду за нокаутами. Я не програв жодного бою в своїй кар’єрі, і це підтвердять всі експерти боксу. Два формальних поразки від Кріса Берда і Леннокса Льюїса пов’язані з травмами. Тільки це змогло мені перешкодити. Ніхто не зможе мене зупинити. І якщо ти думаєш, що у тебе це вийде – ти глибоко помиляєшся"- запевнив він.
 
Однак Чісора, як завжди, не вгамовувався: "Скажи, що ти будеш робити, коли я зупиню тебе?" – наполягав британець.
 
"Я вже сказав тобі – я нокаутую тебе", – відповів Віталій.
"В якому раунді?", – Перебив його Дерек.
"Важко сказати", – спокійно реагував українець.
"А я тобі кажу – я нокаутую тебе у восьмому раунді. Це щасливе число для китайців. Ти опинишся на рингу у восьмому раунді. Це факт" – впевнено заявив Чісора.
 
"Добре. У першому раунді я буду придивлятися до твоїх слабких сторін, де ти можеш припуститися помилки. Другий піде на розігрів. У третьому я проведу декілька комбінацій, домашніх заготовок. А в четвертому чи п’ятому, максимум – у шостому – я тебе нокаутую" – пообіцяв супернику чемпіон WBC.
 
Нагадаємо, що бій Віталія Кличка і Дерека Чісори відбудеться 18 лютого в Olympiahalle в Мюнхені. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here