Home Події Юні житомирські футболісти перемогли на міжнародному турнірі

Юні житомирські футболісти перемогли на міжнародному турнірі

94
Юні футболісти з Житомира повернулися з перемогою з іспанського міста Сан-Висенс-дельс-Орс, передмістя Барселони. В Іспанії проходив міжнародний дитячо-юнацький турнір з футболу.

У фінальному двобою Кубку серед дитячих команд 2001-2002-тих років народження  зустрілись  Житомирський дитячий спортивний клуб «Фенікс-Житомир» та іспанський клуб «Осасуна».

З перших хвилин житомиряни взяли ініціативу в свої руки, і показали зовсім не дитячий футбол, розігруючи дорослі комбінації і демонструючи низку успішних атак. Житомирські футболісти забили два голи на перших хвилинах матчу і логічно довели гру до феєричної перемоги з рахунком 6:1, виборовши почесний трофей – кубок за перше місце у турнірі.

Вперше за 28 років існування цього міжнародного турніру з футболу українські футболісти увійшли в історію з блискучою перемогою. За 2600 кілометрів від рідного Житомира юні спортсмени довели свою майстерність.

Дійти до фіналу було важко, адже всі команди суперників були дуже гарно фізично підготовлені. Широкою була географія учасників турніру, в якому взяли участь команди з Німеччини, Хорватії, Румунії, Іспанії, Болгарії та України.

Нагороджували житомирських юних спортсменів Міністр спорту Автономної області Каталонія та міський голова міста Сан-Висенс-дельс-Орс.