Home Події «Юність» відправляється в Київ на турнір з баскетболу серед дівочих команд

«Юність» відправляється в Київ на турнір з баскетболу серед дівочих команд

116

В Києві 7-8 березня  відбудеться турнір з баскетболу серед дівочих команд – «Juniors Cup». Змагання «Juniors Cup» проводяться під егідою Федерації Баскетболу України (ФБУ), турнір включено в офіційний юнацький календар турнірів федерації.

Учасники «Juniors Cup» (гравці 2005 р. народження) – команди з Києва, Житомира, Полтави,  Вінниці та м. Бар. Мета  проведення «Juniors Cup» – сприяння розвитку дитячого та юнацького спорту в Україні, популяризація активного та здорового способу життя.

«За наявності належної підтримки та правильної мотивації юні спортсменки зможуть в майбутньому досягти успіху в українських та європейських спортивних клубах. Турнір «Juniors Cup» – це і набуття якісної ігрової практики, і усвідомлення свого місця спочатку в дитячому, а згодом, можливо, в дорослому спорті. В планах – не просто зробити змагання щорічними, а перехід турніру на міжнародний рівень, залучення учасників з інших країн» – Євгеній Петренко, організатор турніру «Juniors Cup».

Учасник з м. Житомир – команда обласної ДЮСШ «Юність». Учасниці команди – жительки обласного центру, Володарськ-Волинського та Бердичева. Команді лише 2 роки, в минулому році дебютували в Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі (ВЮБЛ), що проводиться Федерацією Баскетболу України (ФБУ), а в 2016 році вже є претендентами на медалі ВЮБЛ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here