Home Події За інформацію про ляпи із фільму ”Тіні незабутих предків” житомиряни можуть отримати...

За інформацію про ляпи із фільму \”Тіні незабутих предків\” житомиряни можуть отримати футболки. ВІДЕО

Актори, режисер та продюсер українського фільму "Тіні незабутих предків", який вийшов у прокат 14 листопада, завітали в Житомир, аби зустрітися з глядачами та місцевими журналістами. Розповіли про містику на знімальному майданчику, улюблені сцені та ляпи, за інформацію про які даруватимуть футболки.

Спочатку житомиряни мали можливість розпитати акторів Роксолану Кравчук та Владислава Никитюка про зйомки у стрічці та враження від роботи з іменитим оператором та колегами. А після перегляду на запитання відповіли продюсер стрічки Andrex Selivanov та режисер Любомир Левицький.

Усі запевнили, що кінцевим результатом своєї робти задовлені і тепер сподіваються, що їх думку розділять й глядачі. Проте застерігають, що усе відразу шукати у фільмі не варто, адже воно хоч із заявкою на Голлівуд, але все-таки розважальне і підходить для перегляду на побаченнях.

Презентацію спеціально перенесли із вересня на листопад, аби не конкурувати з літніми блокбастерами. Більше того, у такому складі творча група фільму планує побувати в кількох містах України і особисто послухати враження публіки.

У Житомир приїхали на наступний день після того, як показали стрічку у Києві. Виявилося, що Левицький неодноразово вже бував тут і по дорозі до столиці часто гостює у своїх студентських друзів. До слова, навчався він у Чернівецькому національному університеті ім.Федьковича, де й відбувається більша частина подій фільму.

У Роксолан в Ружинчькому районі на Житомирщині мешкав дідусь, тож вона дитинство провела саме там.

"У вас хороше місто у хорошому місці", – відзначив Любомир Левицький і розповів, що не менше хороших місць для зйомок його команда зуміла знайти в Карпатах.

Саме там з оператором Марком Еберлі, який працював над швидкісним пересуванням вампірів у "Сутінках", знімали пригоди студентів у пошуках мольфара.

Роксолана та Влад кажуть, що Еберлі дуже приємна та не вибаглива людина. Він діставався в гори разом з ними тим самим траспортом і їв за одним столом. Хоча не приховував, що зйомки в українських Карпатах доволі важкі.

Продюсер фільму похвалився, що Еберлі за свою роботу хоч і взяв удвічі дорожче, ніж деякі українські оператори, але його послуги обійшлися дешевше, ніж у деяких вітчизняних колег. Крім цього, Марку вдалося здійснити свою мрію – зняти фільм в Україні.

З-поміж іншого Левицький розповів, що із фільму довелося вирізати деякі сцени (близько 20 хвилин), аби він не вийшов затягнутий, хоча на їх зйомку витрачали по кілька десятків годин.

Не лише у фільмі, але й на знімальному майданчику вистачало містики. Приміром, знімальна група у лісі зустріла невідому істоту, але не встигли заффіксувати, а потім місцеві розповіли, що в тих краях водяться Чугайстри.

Роксолана поділилася, що в неї після зйомок відбувалося ряд співпадінь, коли їй варто було про щось подумати і через деякий час так і траплялося.

Між іншим, Левицький радить усім дивитися фільм уважно, адже там навмисно закладено 5 ляпів, за інформацію про які вони даруватимуть спеціальні футболки.

Юлія ДЕМУСЬ

Довідка

Тіні незабутих предків: Таємниці Мольфара — український молодіжний містичний трилер. Режисер — Любомир Левицький, оператор Марк Еберлі (Mark Eberle), відомий за фільмами «Сутінки» (знімав усі швидкісні пересування вампірів), «Небесний форсаж», «Приречений рейс», «Гордий американець» та інші. Фільм вийшов на екрани 14 листопада 2013 року. Зйомками займалася кінокомпанія Саспенс Філмс.
 
«Тіні незабутих предків» спершу планувалися в прокаті у вересні, однак пізніше прем’єра була перенесена на 14 листопада року. Мова фільму — українська.
 
У часи, коли ліси від українських Карпат, аж до самої Трансільванії, були переповнені злими духами та іншими містичними істотами, дев’ять наймогутніших магів утворили Коло Сили, щоб утримувати рівновагу темних сил. Їх називали мольфарами. 1810 року, коли загадкові вбивства в лісах ставались мало не кожен день, мольфари, за допомогою давнього обряду, полонили усіх карпатських духів у Книгу Тіней, затаврувавши її магічною Згардою. Але через неуважність наймолодшого мольфара, одному з древніх духів вдалось причаїтися на волі та почати жорстоке полювання за магічною срібною монетою, що і до сьогодні є єдиним ключем до Книги.

Двадцятирічний юнак Ваня живе звичайним студентським життям, страждаючи від нерозділеного кохання. Але одного дня, у процесі чергового привертання до себе уваги університетської красуні, він стає причиною пропажі Згарди, яка дев’ять років назад була знайдена в Карпатах та передана університету як цінний експонат. Після цього на тілах його восьми друзів з’являються символи, що в сумі нагадують зображення магічної згарди.
 
Викладач, якого всі вважали божевільним професором, пояснює компанії, що кожен зі студентів має на собі магічну мітку, а згарда знаходиться у одного з них біля самого серця. Саме так її зберігали древні мольфари і саме через це всі вони були знайдені з вирваними серцями. Того ж дня професор гине за незрозумілих обставин.
 
Ваня дізнається, що єдиний, хто може вийняти Згарду та позбавити всіх його друзів участі в цій небезпечній історії — це нащадок останнього мольфара із кола сили, який живе далеко в лісах.
 
Ваня вмовляє компанію поїхати, але остаточно всі погоджуються після другого загадкового вбивства. У лісах їх чекатиме низка пригод. Вони мають подолати свої страхи, зупинити стародавнє зло та пройти випробування на відданість, дружбу і кохання.
 
На головні ролі було запрошено молодих невідомих акторів, відбір яких проводили по всій Україні. У тому числі відбувався онлайн-кастинг. Отож, у фільмі зіграли Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук, Дмитро Ступка, Софа Галабурад, Паша Лі, Роксолана Кравчук, Марина Шако, Олена Мусієнко. Крім них, у фільмі взяли участь відомі актори: Ольга Сумська, Олег Цьона, Микола Береза, Юрій Розстальний, Валерій Легін, Володимир Нечипоренко, Костянтин Линартович, Ольга Фреймут.