Home Події Заслужений тренер України Георгій Демб розповів житомирським студентам про свою спортивну кар’єру

Заслужений тренер України Георгій Демб розповів житомирським студентам про свою спортивну кар\’єру

293

26 лютого до  студентів факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка завітав заслужений тренер України з баскетболу Георгій Демб.

Про це повідомляє прес-центр університету.

На зустрічі відомий тренер розповідав про роль спорту в своєму житті та все, через що він пройшов у своїй спортивній кар’єрі.

«Про те, що моя професія буде спортивною, я знав з дня мого народження», – розпочав Георгій Демб.

Перед початком війни він страшно захворів. Але не зважаючи на поганий стан здоров’я повинен був евакуюватися з матір’ю до Росії. Коли сім’я була в місті Куйбишів, вони познайомились з Зоєю Болотовою, яка умовила хлопця ходити з нею на тренування по лижному спорту.

«Пройшов час, я зовсім другою людиною став – «пацаном», тобто я вже хотів їсти, не падав, не втрачав свідомість. І завдяки їй, і цим лижам, які поставили мене на ноги, і я став крепшим. З тих пір я не пам’ятаю, щоб я серйозно хворів», – ділиться  спогадами шанований гість.

Георгій Демб в минулому займався легкою атлетикою, лижним спортом, хокеєм, футболом, баскетболом. Мріяв стати футболістом, і бачив себе лише в футболі.

«Мрія мого життя – футбол. Я ніколи не міг би подумати що буду займатися баскетболом або тренувати жіночу команду», – зізнається заслужений тренер.

Зауважимо, що Георгій Демб таки міг бути чудовим футболістом, якби… Якби не травма та струс мозку, які він отримав під час гри в хокей. «Лікарі заборонили мені займатися футболом, через можливі удари головою. Та й батьки за цим слідкували», – каже тренер. Після травми Георгій чітко вирішив, що буде займатись баскетболом. Однак через чергову травму – меніска, лікарі заборонили йому займатися навіть баскетболом. Саме тоді Георгій почав тренувати спортсменів. Сьогодні одним із найвідоміших підопічних Георгія Демба є переможець четвертої Спартакіади народів СРСР 1967 року Геннадій Чечура. Зараз Георгій Демб тренує жіночу команду з баскетболу, гравці якої демонструють чудові результати.

На завершення зустрічі студенти подякували заслуженому тренеру України з баскетболу Георгію Дембу за цікаві спортивні життєві історії та подарували квіти.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here