Home Події Збірну України з боксу до молодіжного чемпіонату світу сформують після турніру в...

Збірну України з боксу до молодіжного чемпіонату світу сформують після турніру в Бердичеві

98

У вівторок у Бердичеві розпочалася, без перебільшення, подія року не лише у житті міста, але й у всьому боксерському світі. Цього дня було дано старт міжнародному турніру з боксу серед молоді на призи братів Кличків, передають Новини Бердичева.

Самі змагання мають не тільки спортивний дух, але є ще й останнім, по суті, відбірковим етапом перед іншими найвідповідальнішими стартами — чемпіонатами світу та Європи, Олімпійськими іграми.

Саме за підсумками бердичівського турніру буде сформовано остаточний склад збірної України, яка невдовзі вирушить до голландського Роттердама на молодіжний чемпіонат світу.

Битися за перемогу до Бердичева приїхали 94 спортсмени із тринадцяти країн, які представляють чотири континенти — Європу, Азію, Африку та Північну Америку.

Турнір з боксу серед молоді на призи братів Кличків триватиме до неділі. Поєдинки відбуваються у міському Палаці культури ім. О. Шабельника.

І хоча серед учасників нинішніх змагань бердичівлян немає (віце-президент міської федерації боксу Олег Сікорський вважає це нормальним: неможливо кожен рік готувати кваліфікованих спортсменів), подивитися буде на що.

Денна програма турніру розпочинатиметься о 12.00, вечірня — о 18.00. Фінали відбудуться у суботу, початок о 12.00.

На закриття турніру запланований приїзд братів Кличків.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here