Home Події Житомирщина посідає 11 місце в Україні за розвитком плавання

Житомирщина посідає 11 місце в Україні за розвитком плавання

108
0

Плавці Житомирщини завершують цьогорічний сезон плавання на 11-12 позиціях серед всіх областей України. Це досить пристойний результат з урахуванням того, що плавання розвивається абсолютно в усіх регіонах держави, повідомляє облаcне управління сім’ї, молоді та спорту. 

Зважаючи на те, що головною проблемою цього виду спорту залишається відсутність сучасних якісних спортивних споруд для підготовки плавців високого класу, то в цьому відношенні наша область має деякі переваги.
 
Зокрема,  в обласній комунальній власності знаходиться басейн “Авангард” на базі якого мають можливість тренуватися обдаровані діти з пріоритетних для Житомирщини видів спорту – плавання, триатлону, сучасного п’ятиборства. 

Встановлення на базі басейну автономної котельної за кошти обласного бюджету у перший же рік принесло відчутний приріст результатів наших спортсменів, адже в останні роки плавці Житомирщини вище загального 20-го місця в Україні не піднімалися.
 
Цього року понад 300 юних плавців, триатлетів та п’ятиборців прийшли у цьому році в групи початкової підготовки та роблять перші кроки на шляху спортивної майстерності.
 
Зазначимо, що з 31 жовтня по 05 листопада 2011 року в м. Євпаторія проходив чемпіонат України з плавання серед юнаків. Житомирщину в зазначених змаганнях представляли 14 спортсменів. Житомирська команда в загальнокомандному заліку з 29 команд завоювати 16 загальнокомандне місце.
 
У 2011 році залишився один офіційний старт — чемпіонат України в Дніпродзержинську, на якому також буде представлена наша збірна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here