Home Події Житомирські дзюдоїсти вибороли призові місця на міжнародних змаганнях

Житомирські дзюдоїсти вибороли призові місця на міжнародних змаганнях

101
9 призових місць вибороли житомирські спортсмени на Міжнародному фестивалі з дзюдо серед дітей та молоді з партнерських міст. 
 
Участь у турнірі, який проходив у Плоцьку, взяло більше двохсот дзюдоїстів з Данії, Чехії, Росії, України, Молдови та Польщі. Змагання проходили в 50-ти вікових та вагових категоріях.
 
Десять спортсменів, вихованців ДЮСШ №2, ДЮСШ «Авангард» та ДЮСШ «Динамовець», вибороли 9 призових місць, повідомляє прес-служба міської ради.
 
"Наші діти були на багатьох міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях, проте деякі з них у закордонних турнірах участь беруть перший раз. Наприклад, Шевчук Анастасія є бронзовою призеркою кубку Європи і не залишила шансів на перемогу своїм суперникам у Плоцьку. Юний спортсмен Стельмашов Артем займається дзюдо вже п’ять років, але за кордоном вперше", – поділився думками тренер збірної Ігор Нефьодов.
 
Також у планах Житомирської міської ради розвиток співпраці між спортивними школами та запрошення плоцьких спортсменів на змагання до Житомира. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here