Home Події Житомирські пожежники вперше зайняли 11 місце на Чемпіонаті України

Житомирські пожежники вперше зайняли 11 місце на Чемпіонаті України

94
На Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту житомирські спортсмени стали одинадцятими. Такий результат житомирська команда показала вперше.

За всю історію участі житомирських спортсменів у чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту наша команда не піднімалася у турнирній таблиці вище середини.

Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту проходив у Полтавській області на початку березня. Протягом двох днів 28 команд з різних куточків країни змагалися за першість країни.

У загальному заліку чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту 2012 року стала команда АР Крим. Другою на п’єдестал пошани піднялася команда міста Києва. Третє місце виборола збірна Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, повідомляє прес-служба ТУ МНС у Житомирській області.

Наші спортсмени показали високі результати у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, де посіли 4 загальнокомандне місце.

В особистому заліку наші земляки показали результати, що відповідають спортивному розряду «Майстра спорту України» та виконали спортивний норматив «Кандидата у майстри спорту України».