Home Події Житомирські правоохоронці розіграли футбольний кубок

Житомирські правоохоронці розіграли футбольний кубок

74

 Днями на базі Житомирського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися змагання з міні-футболу серед працівників структурних підрозділів УМВС Житомирщини, присвячені Дню міліції України, – повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.
Участь у змаганнях з міліцейського міні-футболу взяли вісім збірних команд, до складу яких увійшли працівники галузевих служб та окремих стройових підрозділів обласного Управління міліції. Метою цього традиційного для житомирських міліціонерів спортивного заходу стало сприяння зростанню професійної майстерності, зміцнення фізичної загартованості, здоров’я та підвищення працездатності особового складу.
Самі змагання проводилися у два етапи. На першому, відбірковому, команди-учасниці змагалися між собою за олімпійською системою у двох підгрупах, переможці продовжили виборювати першість. Зустрічі команд на футбольному полі тривали у два тайми по 15 хвилин кожна.
Загальне суддівство над учасниками здійснювала компетентна суддівська бригада, до якої увійшли представники Житомирської федерації футзалу та працівники управління кадрового забезпечення УМВС в області.
Відтак, за результатами фінальної частини змагань бронзовими призерами стали учасники збірної команди з УКЗ, аналітичного відділу, курсанти училища міліції та режимно-секретного відділу. Другу призову сходинку посіли слідчі, працівники медичного забезпечення та зв’язківці. А беззаперечним лідером змагань з міні-футболу було оголошено команду, що об’єднала працівників управління громадської безпеки, міліції міграційного контролю та окремих стройових підрозділів обласної міліції.
Усі призери отримали дипломи відповідних ступенів, а переможці, окрім того, – ще футбольний кубок УМВС Житомирщини.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here