Home Події Житомирські рятувальники позмагалися на спартакіаді

Житомирські рятувальники позмагалися на спартакіаді

96
Рятувальники управління МНС Житомирщини взяли участь у Спартакіаді МНС України серед осіб рядового та начальницького складу, працівників органів та підрозділів, вищих навчальних закладів. Програма Спартакіади передбачала змагання з гирьового спорту, волейболу, легкоатлетичного кросу та службового двоборства.

Змагання проходили на базі Національного університету цивільного захисту України та Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України у селі Ватутіне Харківської області. Загалом участь у змаганнях взяли 24 команди з різних регіонів України, загальною кількість 370 спортсменів, повідомляє прес-служба ТУ МНС області.

У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед представниць прекрасної статі у забігу на 1000 метрів  перше місце посіла член збірної команди Житомирської області інженер пожежно-рятувальних робіт пожежної частини м. Бердичів Юлія Олішевська.

У забігу на 1000 метрів серед чоловіків перше місце посів член збірної команди Житомирської області майстер спорту України старший лейтенант служби цивільного захисту В’ячеслав Олішевський.

У змаганнях з гирьового спорту член збірної команди Житомирської області майстер спорту України Максим Князєв, пожежний з міста Коростень, виборов 2 місце у ваговій категорія до 75 кг.

За результатами змагань у Харкові Максим Князєв увійшов до складу збірної команди МНС України та у травні візьме участь у Чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства України «Динамо» за програмою всеукраїнських комплексних змагань «Динаміада-2012» у місті Дніпропетровську.