Home Події Житомирським футболістам подарували новенький автобус

Житомирським футболістам подарували новенький автобус

111
Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа по футболу «Полісся»  отримала у подарунок від обласної влади новенький сучасний автобус. Саме на цьому автобусі приїхали на відкриття святкування 100-річчя футболу на Житомирщині голова області Сергій Рижук та голова облради Йосип Запаловський.
 
Урочистості з нагоди ювілею відбулися у приміщені Житомирського академічного обласного музично – драматичного театру ім. І.Кочерги. 
 
«Ми придбали автобус для обласної школи футболу і так, крок за кроком, здійснюючи конкретні справи, ми відбудовуємо футбольну інфраструктуру області, як і в цілому Житомирщину. А величезний інтерес до футболу на Житомирщині з боку дітей та молоді — запорука великого футбольного майбутнього», – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Рижук.
 
На сьогодні, Житомир – одне з не багатьох міст в Україні, де немає професійної команди та гарного стадіону.
 
За повідомленням прес-служби облдержадміністрації, в Житомирі вже зроблені перші кроки для повернення футболу у місто,  у тому числі щодо зміцнення футбольної матеріально-технічної бази.
 
У минулому році за рахунок обласного бюджету проведено велику частку робіт по будівництву капітального приміщення на стадіоні “Спартак”, а футбольне поле “Спартака” – одне з кращих для проведення ігор юнацьких команд навіть на рівні України.
 
Проведено обстеження споруд центрального стадіону і незабаром розпочнеться його реконструкція, стверджують у обласній адміністрації.
 
Нагадаємо, перший задокументований футбольний матч на території сучасної області відбувся 12 липня 1912-го року. Сто років тому на ринковій Путятинській площі Житомира команда гімнастичного товариства «Сокіл» протистояла міському клубу любителів футболу «Уніон».  На жаль, ані імен учасників історичного поєдинку, ані його рахунку архіви не зберегли. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here