Home Події Житомирський лемко написав найкращу книгу цього року

Житомирський лемко написав найкращу книгу цього року

120

У Житомирі відзначили переможців конкурсу «Краща книга року».

Цього року на розгляд оргкомітету авторами та видавництвами області представлено 23 видання в дев’яти номінаціях.

Гран-прі конкурсу та грошову винагороду у 1500 грн. здобув Ярослав Теплий за книгу «Українська Атлантида».

Переможці ж у інших восьмих номінаціях удостоїлися грошових винагород у розмірі 1000 грн., крім лауреатів номінацій «Особистість і доба» та «Кращий літературний дебют» (500 грн.).

Так, у номінації «Мій край», в якій представлені наукові та науково-популярні дослідження, пізнавальна та навчальна література, довідкові та енциклопедичні видання з історії краю, кращою цьогоріч стала книга Віктора Казидуба «Летопись житомирского футбола».

У номінації «Проза року» перемогу здобув Микола Ярмолюк за книгу «Життя прожити – не поле перейти», у свою чергу кращим поетичним виданням є книга Михайла Пасічника «У вільх цих кров моєї групи»; автори удостоїлися також грошових винагород у розмірі 1000 грн. Посібник «Ботаніка в таблицях та схемах: посібник для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та учителів» Галини Киричук відзначена кращою серед інших видань у номінації «З глибини знань», а збірка поезій Ніни Комашні «Чарівний кошик» – у номінації «Світ дитинства».

Валентина Орел та видавництво «Полісся» перемогли у номінації «Мистецтво друку» за видання «М.М. Миклухо-Маклай і Україна». Книги «Нехай увесь світ сміється» Василя Остапчука та «Рідне мистецтво» Анатолія Шевчука відзначені у номінації «Особистість і доба», за роботу надякими було відзначеноупорядників – Віктора Васильчука та Ванду Чайковську.

Кращим літературним дебютом визнано збірки юних письменниць Зоряни Головецької «Перші зорі надій» та Марії Хімич «Півні-Ч».

Цьогорічний бюджет конкурсу «Краща книга року» становить 22 тис. грн.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here