Home Події Житомирський студент Віктор Генчиков – майстер спорту України з триатлону

Житомирський студент Віктор Генчиков – майстер спорту України з триатлону

152

Днями студент факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка Віктор Генчиков отримав посвідчення майстра спорту України з триатлону.

Про це повідомляють в прес-центрі ЖДУ ім. І. Франка.

Почесне звання  Генчикову присвоїли ще у Львові на Кубку Україниз триатлону (етап) на приз «Кубок Розточча», відкритому чемпіонаті України з триатлону на довгій дистанції та чемпіонаті України з триатлону в естафетах-мікст (молодь).

Цей спортивний захід проводився Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації триатлону України, Яворівської районної державної адміністрації Львівської області та Львівської обласної федерації триатлону.

У змаганнях взяли участь 133 триатлоніста, які представляли збірні команди 7областей України та м. Києва.

Саме там, на Кубку України з триатлону у Львові Віктор Генчиков у підсумку змагань (спринтерська дистанція: 750 м – плавання; 20 км – велокрос, 5 км – біг) посів3 місце та виконав норматив майстра спорту України.

Нагадаємо, що на Чемпіонаті України, який відбувся в Київській області, м. Вижгород, на Олімпійській дистанції (1500 – плавання, 40 км – велоспорт, 10- біг) франківець виборов 5 місце серед молоді.

Наразі новий майстер спорту України ЖДУ імені Івана Франка Віктор Генчиков знаходиться на оздоровчому навчально-тренувальному зборі у Львівській області, м. Трускавець, і готується до наступних змагань – Чемпіонату України серед спортивних шкіл з триатлону.

 

 


 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here