Home Події Житомирський триатлет потрапив у ТОП-10 на Європейських Іграх

Житомирський триатлет потрапив у ТОП-10 на Європейських Іграх

178

Житомирянин Єгор Мартиненко посів високе 10-те місце на Перших Європейських Іграх, які нещодавно стартували у Баку. Його результат є найкращим серед українських триатлетів, які 14 червня вийшли на дистанцію. Загальний час Мартиненка – 1:50:11.

Черкасець Олексій Сюткін теж виступив доволі вдало і за підсумками змагань посів 15-те місце. Ще один українець Іван Іванов на 28-й позиції, інформують на сайті ФТУ.

Цікаво, що екс-українець, а нині триатлет збірної Азербайджану Ростислав Пєвцов завоював на Перших Європейських Іграх бронзову медаль. Чемпіоном став британець Гордон Бенсон, срібна медаль в активі португальця Жоао Сілви.

Нагадаємо, що днем раніше відбулися змагання серед жінок, де Юлія Єлістратова зупинилася за півкроку від бронзової медалі.