Home Події Житомирян запрошують на концерт фіналіста ”Х-Фактора” Євгенія Літвінковича

Житомирян запрошують на концерт фіналіста \”Х-Фактора\” Євгенія Літвінковича

128

В рамках всеукраїнського туру містами України 2 грудня вперше в Житомирі на сцені Драмтеатру виступить золотий фіналіст телевізійного шоу «Х-Фактор» Євген Літвінкович.

Про це повідомляють на сайті my-zhitomir.tv.

Євген володіє незвичайним тембром голосу і надзвичайною харизмою, яка приваблює мільйони шанувальників не тільки в Україні, але і в країнах ближнього зарубіжжя.

Цієї осені Євген Літвінкович вирушає у свій перший всеукраїнський гастрольний тур по 14 містах України! Кращі майданчики, потужне шоу. До нього жоден молодий український артист не наважувався перевірити себе в масштабах всієї країни…
 
Він – чудовий артист і дуже цікава людина. У цьому зможуть ще раз переконатися житомиряни під час концерту. Євген підкорить глядачів своїми піснями і невимушеним спілкуванням із залом.

Глядачі почують свої улюблені і нові пісні. На сцені будуть розміщені графічні екрани, проекція на яких стане декорацією до номерів. Велика кількість світла і звуку. Це буде дійсно потужне шоу! Адже Євген – максималіст і вважає: якщо щось і робити, то на межі своїх можливостей. Тільки так ти зможеш дійсно розвиватися.

«Цей тур для мене – новий виклик, нова вершина. Але підкорити її я зможу тільки лише разом з вами», – звертається до своїх слухачів Євген.

Євген Літвінкович дасть концерт на сцені Житомирського театру ім. Кочерги 2 грудня о 19.00. Поспішайте придбати свій квиток у касі театру та за телефонами (0412) 44-53-63; (063) 059-44-49; (098) 190-35-32.

 LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here