Home Події Житомиряни вибороли Кубок Президента з єдиноборств

Житомиряни вибороли Кубок Президента з єдиноборств

118
Вчора у Житомирі відбувся десятий турнір на Кубок Президента України з єдиноборств. 
 
У змаганнях взяли участь мужні бійці з України, Грузії, Азербайджану, Російської Федерації. Відбулося 8 жорстких поєдинків: 3 боксерських, 2 з бойового самбо, титульний поєдинок за пояс чемпіона АПВЄ по тайському боксу, 2 поєдинки без правил за версією М1.
 
Турнір розпочався боєм житомирського боксера Рустама Пашаєва і спортсмена з Санкт-Петербурга Тимофія Бараєва. У запеклій боротьбі з рахунком 2:1 переміг наш земляк, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
 
Головним організатором змагань професійних бійців, які проходять з минулого року, є Асоціація професійних видів єдиноборств, співорганізатори турніру – ЖОГО „Молодь – ініціатор реформ” та міжнародний фонд „Єдиноборства проти наркоманії та дитячої злочинності”. 
 
Ці організації займаються популяризацією здорового способу життя через організацію профілактичних заходів серед „важких” підлітків та молоді, впроваджує нові підходи для вирішення проблем наркоманії та дитячої злочинності, щоб молодь України була фізично і духовно розвиненою. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here