Home Події Житомиряни візьмуть участь у фіналі Всеукраїнських заходів «Спортивна зима»

Житомиряни візьмуть участь у фіналі Всеукраїнських заходів «Спортивна зима»

177

Для активного відпочинку та занять спортом нема поганої погоди! Тому вже вкотре мережа центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить у всіх регіонах України Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Спортивна зима».

Метою заходу, який включає у себе змагання серед школярів із різних видів спорту та естафет, є популяризація зимових видів спорту та активних видів відпочинку серед дітей і молоді, надання молодому поколінню здорової альтернативи вживанню наркотиків, алкоголю та тютюну, зміцнення дружніх стосунків між молоддю з різних регіонів України. Фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Спортивна зима»,який за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовує Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», пройде з 18 по 21 лютого 2014 р. на базі туристичного гірськолижного комплексу «Сонячна долина» в с. Бояни (Чернівецька область).І цей захід стане маленькою Олімпіадою для учасників (а це понад 100 юнаків і дівчат з різних кутків України), які змагатимуться з таких популярних видів спорту як cноутюбінг, слалом та боулінг.

Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації

І вже вкотре партнером Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у підготовці, проведенні спортивного свята та нагородженні переможців змагань виступила компанія «Торговий Дім Цейлон» офіційний імпортер «Jaf Tea» в Україні. Завдяки партнерській підтримці діти отримають на додачу до медалей і грамот, ще й цінні подарунки. Тож побажаємо наснаги, вдалих стартів, переможних фінішів та доброго настрою всім учасникам цьогорічної «Спортивної зими»!

Нагадаємо, що в Житомирі було проведено обласні спортивно-масові заходи з баскетболу, в рамках спортивних заходів в зимовий період «Спортивна зима».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here