Home Події Житомиряни їздили битися у Львів на честь 71 річниці створення Української повстанської...

Житомиряни їздили битися у Львів на честь 71 річниці створення Української повстанської армії

124

У Львові відбулися змагання з реалістичних боїв "Іду на Ви, Серце лева" на честь 71 річниці створення Української повстанської армії. Змагання відбулись у приміщені нічного клубу Міленіум на проспекті В’ячеслава Чорновола.

Організували захід громадське об’єднання "Солідарність" спільно з львівськими націоналістами, за сприяння народного депутата України Юрія Михальчишина.

Бої відбувалися за правилами змагань М-1. Бійці змагались без додаткового захисту. До змагань допускалися бійці-аматори різних стилів та видів спорту: боксери, кік-боксери, борці, дзюдоїсти та інші. Професійним спортсменам та майстрам спорту вихід на ринг був закритий.

Для участі у поєдинках до Львова приїхали гості з різних міст України: Житомир, Київ, Рівне, Сімферополь, Самбір, Миколаїв. Усього у змаганнях взяли участь 37 бійців.

"Мета заходу – це пропаганда здорового фізичного розвитку в націоналістичних колах, – розповіла співорганізатор заходу Оленка Незабудка. – Змагання вже мають досить високий рівень. Якщо раніше це були турніри для вузького кола людей, то сьогодні про "Іду на ви" знають багато спортсменів, якість самих боїв дуже зросла, і це є прикладом для інших".

Перед початком боїв на рингу виконали кілька пісень репери зі східної України про силу духу та змагання УПА.

Під час поєдинків кілька переможців відбіркових кіл отримали травми та не змогли продовжувати боротьбу за перемогу.

По закінченню боїв нардеп Михальчишин взяв слово і закликав людей відзначити свято Покрови, та день створення УПА на марші присвяченому цій даті у Києві на Хрещатику.

По завершенню змагань бійцям вручили призи від спонсорів: фірми "SvaStone" та магазинів "Протест" і Мілітарист.

Gazeta.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here