Home Події Житомиряни здобули шість медалей на «Різдвяних стартах»

Житомиряни здобули шість медалей на «Різдвяних стартах»

180

Житомирські легкоатлети розпочали новий змагальний 2014 рік на «Різдвяних стартах», які 10-11 січня відбулися в Броварах, що на Київщині. Ці змагання традиційно розпочинають легкоатлетичний сезон в Україні.

Про це пишуть на сайті "Спортивний Житомир".

Цього разу змагання можна було сміливо називати неофіційним чемпіонатом України, адже у «Різдвяних стартах» взяли участь близько 400 спортсменів з 21 регіону України.
Протягом двох днів вони виборювали медалі у 12 дисциплінах.

Для житомирян змагання можнаназвати успішними. Наші спортсмени здобули шість медалей.
Золото на дистанції 400 метрів із результатом 49.28с здобув житомирянин Назарій Дзюбенко (ОШВСМ). Срібло на цій же дистанції виграв інший житомирянин – В’ячеслав Олішевський (ОШВСМ) із результатом 49.50с. Всього п’ять сотих секунди програв черкащанину Денису Нечипоренко, який був третім, житомирянин Дмитро Гедзюк, який в підсумку став четвертим. А от Олішевський виграв другу срібну медаль на дистанції 800 метрів, програвши лідеру всього 0,16 секунди. Бронзу на дистанції 800 метрів завоював житомирянин Віталій Мартинич.

Срібну нагороду на дистанції 3000 метрів здобув Василь Коваль (ШВСМ).

Лауреатка рейтингу "Гордість Житомира" Марина Ячнік (ОСДЮШОР, Житомир) виграла бронзу на дистанції 60 м з/б. На цій же дистанції інша житомирянка – Анастасія Сухотська – фінішувала шостою.

Ще одну золоту нагороду у стриабках у висоту виграв бердичівлянин Юрій Крімаренко. Хоча на змаганнях він виступав за киян – команду Збройних сил України.