Home Події Житомирянин для своєї продукції з дерева логотипом обрав ”Голову Чацького”. ФОТО

Житомирянин для своєї продукції з дерева логотипом обрав \”Голову Чацького\”. ФОТО

Стильно, зручно та екологічно – ось так кількома словами описує свої ексклюзивні вироби з дерева 29-річний житомирянин Олександр Товщик.

Вже два роки він самостійно розробляє дизайн, виготовляє та реалізовує незвичні аксесуари для техніки та елементи гардеробу. Намагається не лише втілити усі свої задуми, які б з часом приносили задоволення та прибуток і стали основною справою життя, але й рекламувати  та просувати власне місто.

«У 2013 році я зареєстрував власний бренд своєї продукції –  «FLINDERS». Перебирав кілька варіантів, з яких разом з друзями обрав саме цей, – розповідає Олександр. – Після цього взявся за розробку логотипу. Знайомі художники і дизайнери доопрацювали його творчо і нині зображення «Голови Чацького» прикрашає усі вироби та фірмову упаковку, яку виготовляють на замовлення.

З деревом працюю уже давно і навіть маю відповідну освіту. Також мій батько й дядько мають деревообробний цех, де я часто допомагав виготовляти меблі, двері. З часом зосередився більше на аксесуарах, адже ця робота теж забирає багато часу і зусиль. Натомість, зявляються речі, які одних приємно дивують, іншим стають у пригоді, а я від того лише радію».

Ознайомитися з продукцією Олександра можна здебільшого на інтернет-ресурсах і у спільнотах соцмереж, а ще у «Антикафе» на Бердичівській та столичному магазині. Дещо встиг представити на фестивалі «Захід» кілька тижнів тому, але у планах – реалізовувати  вироби  в мережевих точках продажу  компютерної техніки та аксесуарів  щонайменше Житомира. Поки хлопець над цим посилено працює, а заразом збільшує асортимент продукції.

«Здебільшого працюю лише з однією породою дерева – дубом. Він гарний по текстурі, твердий,  – продовжує далі Товщик. – Весь технологічний процес аж до шліфування і покриття лаком готового виробу проходить у цеху і займає кілька годин чи навіть днів. Додаткові елементи окремо виготовляє моя помічниця. Ними прикришаю деревяні метелики.  До Дня Незалежності спеціально створив аксесуари із використанням жовто-блакитної стрічки. Метелики можуть бути абсолютно різні за формою та виконанням.

Є жіночі, дитячі і чоловічі, але у виборі таких речей нікого не обмежую – все за бажанням покупця чи замовника. Маю десь півсотні вже готових метеликів, але вони розпродуються найбільше. Купують як житомиряни, так і люди з ніших міст. Власне, ці метелики добре підкреслюють будь-який образ і роблять його креативним. Хтось одягає їх на вечірку чи прогулянку або ж навіть на власне весілля. Я теж полюбляю носити свої метелики, у людей це викликає цікавість».

За словами Сашка, він додатково виготовляє на замовлення ще й  декоративні елементи та меблі для кухні і деревяні  кріплення на стіну для велосипедів. Останнім часом зайнявся створенням підставок для макбуків, аксесуарів для айфонів, айпадів та наушників.

Вартість на все 100-300 гривень, а термін використання – необмежений. Варто лише тримати вироби подалі від вогню, а від води вони вже захищені спеціальним екологічно чистим лаком. 

«Я роблю моду на деревяні речі, бо це не лише  креативно, а й екологічно безпечно.  Мрію створити щось спеціально для Житомира. Безумовно, це буде  виріб із дерева, але корисний багатьом. Точно не лавка. Можливо, конструкція для паркування велосипедів», – відзначає наостанок Олександр.

Юлія ДЕМУСЬ