Home Події Житомирянина «Дядю Вову» визнали «Кращим кікбоксером України 2013 року»

Житомирянина «Дядю Вову» визнали «Кращим кікбоксером України 2013 року»

124

Згідно підсумків роботи Федерації кікбоксингу України у минулому році, житомирянина Володимира Демчука на прізвисько «Дядя Вова» визнано «Кращим кікбоксером України 2013 року», а його особистого тренера, заслуженого тренера України В’ячеслава Гопанчука – «Кращим тренером з кікбоксингу на терені України 2013 року». 

Про це повідомляють на сайті ЖДУ ім.І.Франка.

У таблиці визначення рейтингу десяти спортсменів та тренерів за підсумками змагань 2013 року з кікбоксингу WAKO житомирянин Володимир Демчук випередив Ігоря Приходька з Черкас на 1850 балів. На таку ж кількість балів тренер Володимира заслужений тренер України В’ячеслав Гопанчук показав кращий результат, ніж тренер черкащанина Дмитро Ткаченко. Першість кікбоксеру із Житомира Дяді Вові забезпечили вищі бали за участь у Всесвітніх іграх (третє місце), Кубку світу (перше місце) та Чемпіонаті України (перше місце).

Нагадаємо, що народився Володимир Демчук 21 квітня 1988 року у місті Житомирі, є випускником факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка, вихованцем ЖДЮСШ «Авангард» Житомирської обласної ради, представляє фізкультурно-спортивне товариство «Україна», має звання майстра спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, є членом національної збірної команди України, у грудні минулого року став кавалером відзнаки «За заслуги перед містом Житомиром».

Основні спортивні досягнення у 2013 році:

– чемпіон України з кікбоксингу WAKO (квітень, місто Хмельницький);

– володар Кубку світу «BESTFIGHTER» з кікбоксингу WAKO (травень, місто Ріміні, Італія);

– бронзовий призер ІІ Всесвітніх Ігор бойових мистецтв (жовтень, місто Санкт-Петербург, Росія);

– чемпіон світу з кікбоксингу WAKO (грудень, місто Анталія, Туреччина).


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here